Odzież robocza i ochronna, artykuły BHP

Gazele Biznesu
diament Forbesa
Medal Europejski
przedsiębiorstwo fairplay - odzież robocza, artykuły BHP
  
O firmie
Historia i misja
Działalność prospołeczna
Jesteśmy przedsiębiorstwem handlowym zajmującym się przede wszystkim dystrybucją odzieży roboczej i artykułów bhp. Rozpoczęliśmy działalność w 1997 roku w Opolu, a w krótkim czasie powstał oddział w Krakowie.
Przez lata konsekwentnie i selektywnie dobieramy rzetelnych i wiarygodnych dostawców z kraju i z zagranicy. Od wielu lat jesteśmy przedstawicielem w Polsce takich firm jak: PLANAM, Engel, Elten, Jori, Lowa, NoRiskLavoro.
Już w roku 2004 wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2001.
P.H. Robopol to przede wszystkim ludzie, pełni zaangażowania, wiarygodni i kompetentni. Dowodem uznania dla naszych dokonań jest rosnące zadowolenie klientów i tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play” w latach 2002-2009. Jesteśmy również jednym z laureatów "Gazeli Biznesu" w latach 2005-2009 oraz 2015-2016.
W roku 2007 otrzymaliśmy prestiżowy "Medal Europejski". Od tego czasu stale otrzymujemy rekomendację przyznawaną przez kapitułę Business Centre Club. W latach 2009-2010 oraz 2017 uhonorowano nas prestiżowym tytułem Diament FORBES.
Bardzo trudno jest spełniać wszystkie oczekiwania naszych partnerów, niemniej jednak chcąc sprostać Państwa wymaganiom, staramy się uwzględnić w naszej ofercie wszelkie nowości, zarówno w odniesieniu do towarów jak i usług, np. kompleksowe dostawy artykułów BHP z wyłączeniem działu zaopatrzenia tzw. outsourcing oraz rental (dzierżawa z praniem) odzieży zawodowej i rękawic ochronnych. Ta nowa forma współpracy między firmami jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się. Rewolucjonizuje nasze myślenie o kryteriach i kategoriach efektywnego i nowoczesnego zarządzania. Usługę tę z powodzeniem stosujemy już w kilku zakładach na terenie kraju.
Poziom bezpieczeństwa na poszczególnych stanowiskach pracy to zawsze kompromis między ceną i jakością. Naszą pracę traktujemy jak pasję, dlatego zawsze poszukujemy optymalnych rozwiązań.

Nasz serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Więcej informacji w naszej deklaracji zachowania prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie robopol.pl.